Nuo 2016-09-01 Utenos Aukštakalnio progimnazijos
 "Žiburio" skyrius

2017 rugsėjo 01, Penktadienis

Su naujais mokslo metais!

Sveikiname visą mūsų mokyklos bendruomenę pradėjus  2017-2018 mokslo metus. Linkime įsimintinų, džiugių momentų, atskleidžiant daug  bendravimo, mokslo ir kitų  paslapčių!

Štai ir baigėsi paskutinis mokslo metų mėnuo. Geros žinios iš vaikų piešinių konkursų:

Respublikiniame vaikų piešinių konkurse "Diemedžiu žydėsiu" I vieta skirta 2a kl. mokinei Militai Barčauskaitei, Ugniui Steponavičiui iš 4a kl. - II vieta. Padėkas gavo Brigita Barčauskaitė 3akl. ir Mintarė Stumburytė 4a kl.

Respublikinio mokinių piešinių konkurso "Žydėjimas" nominantais tapo Mantas Žalatkovas 2a kl. ir Domantas Masiulis 4a kl. Padėkas gavo Vingailė Rinkevičiūtė 3a kl. ,Gabrielė Treimakaitė 4a kl. ir Elinga Šuminaitė 3a kl.

Mantas Žalatkovas 2a kl. tapo ir Respublikinio priešmokyklinio ir pradinio ugdymo  vaikų parodos- konkurso "Margučiai per Rokiškį ritas..." nugalėtoju tarp antrokų.

Kviečiame apsilankyti virtualioje mūsų mokyklos galerijoje "Aitvaras", pasigrožėti mažųjų dailininkų piešiniais. Nepamirškite, vaikučių nuotraukų su Lietuvos piliakalniais laukia konkursas rudenį. Linkiu šiltos vasaros ir įspūdingų pažintinių kelionių.

Dailės mokytoja Olga Meškuotienė

Gegužės 30-ąją mokyklos kiemelis pražydo ramunėmis ir šypsenomis. Tradicine „Meno švente“ baigdami 2016-2017 mokslo metus  ir atsisveikindami su mažaisiais abiturientais džiaugėmės mūsų visų pasiekimais,  o renginio vedėjos Deimantė ir Brigita ramunės žiedlapiais išbūrė visiems daug nuostabių akimirkų ir puikią vasarą.

2017 gegužės 30, Antradienis

Inkilai čiurliams

Prieš  prasidedant vasaros atostogoms, labiausiai gamta besidomintys mokiniai susipažino su ornitologu Dariumi Norkūnu. Jis papasakojo vaikams apie nuostabų paukštį – čiurlį, tikrą skraidymo čempioną, kuris net ir miega skraidydamas. Ant mokyklos stogo tą pačią dieną buvo iškelti 4 inkilai šiems paukščiams. Tai Lietuvos ornitologų draugijos vykdomas projektas „Čiurlių apsauga įrengiant jiems lizdavietes Utenoje“, remiamas Utenos raj.  savivaldybės.

2017 gegužės 30, Antradienis

2b klasės bendruomenės žygis dviračiais

2017 gegužės 28, Sekmadienis

Sėkmė "Šviesoforo" konkurse

2017 m. "Šviesoforo" konkurso II ture (rajone) mūsų mokyklos komanda tapo nugalėtojais, užėmė I-ąją vietą ir dalyvavo III etape (regioniniame), kuris vyko Visagine. Sekėsi labai gerai, tapę II vietos laimėtojais žiburiečiai pateko į IV etapą (nacionalinį). Visa šauni  komanda: Danielius Arulis, Maja Žukauskaitė, Brigita Galvydytė, Patricija Mackonytė vyko į Kauno Saugaus vaiko mokyklą, kur konkurse dalyvavo 18 komandų iš visos Lietuvos. Čia vaikai prizinės vietos neužėmė, bet nuo nugalėtojų atsiliko tik 2 taškais. Vaikams pasiruošti padėjo ir į konkursus lydėjo mokytoja Asta Bazarovienė.

2017 gegužės 21, Sekmadienis

Darželinukų viešnagė "Žiburio" skyriuje

Pirmoje gegužės pusėje IIa kl. mokiniai ir jų klasės vadovė G. Petronienė į svečius pakvietė lopšelių-darželių "Voveraitė" ir "Pasaka" vaikus. Antrokai svečiams paruošė trijų lietuvių liaudies pasakų skaitymą-vaidinimą su įvairiomis lėlėmis. Mokinukai tikisi, kad mažieji draugai po šios popietės labiau pamėgo pasakas ir kad patys norės greičiau išmokti skaityti ir draugauti su knygomis.

2017 gegužės 20, Šeštadienis

Išvykų metas

Paskutinis mokslo metų mėnuo - ekskursijų metas. Lietuva - be galo graži šalis. Linkime džiugių, prasmingų ir saugių kelionių.

2017 gegužės 15, Pirmadienis

Parodos atidarymas M.Mažvydo bibliotekoje

Gegužės 11d. M. Mažvydo bibliotekoje Izraelio ambasada atidarė vaikų piešinių parodą "Piešiu Jeruzalę".Konkursas buvo surengtas 8 Lietuvos savivaldybėse. Nugalėtojų piešiniai bus eksponuojami iki birželio. Iš Utenos sav. atrinkti 9 vaikų piešiniai. Į parodos atidarymą buvo pakviesti ir mūsų mokyklos mokiniai Viltė Žiliukaitė ir Rokas Liškauskas.

Dailės mokytoja Olga Meškuotienė

2017 gegužės 07, Sekmadienis

Sveikiname MAMYTES

Sveikiname mielas, brangias mūsų mamytes su Motinos diena.

Kviečiame apsilankyti virtualioje vaikų piešinių galerijoje "Aitvaras"ir pasidžiaugti vaikučių piešiniais.

Puslapis 1 iš 44