• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/950
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/950
Wednesday, 26 February 2020 21:10

Daigelių auginimo pamoka

Vasario 25 d. 4 b klasės mokiniai dalyvavo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pamokoje - Daigų auginimas maistui. Vaikai sužinojo, kaip lengvai galima užsiauginti saulėgrąžų, žirnių bei grikių žaliųjų daigelių ant savo palangių. Pakviesti biologės Linos Pivorienės į tikrą daigelių fiestą noriai ragavo gardėsius iš jau žaliuojančių daigų. Sužinoję, kad dygstanti sėkla turi daug naudingų medžiagų, o daigelių vartojimas mityboje veikia stiprinančiai vaikai į indelius pasisodino sėklų, atsinešė į klasę, pažadėjo rūpintis ir stebėti augančius daigelius. Vaikai savo žiniomis  ir įspūdžiais pasidalino su kitais žiburiečiais, pagamintu patiekalu pavaišino mokytojas ir virtuvės darbuotojas.

Mokytojos D. Dindienės informacija