Nuo 2016-09-01 Utenos Aukštakalnio progimnazijos
 "Žiburio" skyrius

2017 birželio 11, Sekmadienis

Mūsų mažųjų dailininkų sėkmė konkursuose.

Štai ir baigėsi paskutinis mokslo metų mėnuo. Geros žinios iš vaikų piešinių konkursų:

Respublikiniame vaikų piešinių konkurse "Diemedžiu žydėsiu" I vieta skirta 2a kl. mokinei Militai Barčauskaitei, Ugniui Steponavičiui iš 4a kl. - II vieta. Padėkas gavo Brigita Barčauskaitė 3akl. ir Mintarė Stumburytė 4a kl.

Respublikinio mokinių piešinių konkurso "Žydėjimas" nominantais tapo Mantas Žalatkovas 2a kl. ir Domantas Masiulis 4a kl. Padėkas gavo Vingailė Rinkevičiūtė 3a kl. ,Gabrielė Treimakaitė 4a kl. ir Elinga Šuminaitė 3a kl.

Mantas Žalatkovas 2a kl. tapo ir Respublikinio priešmokyklinio ir pradinio ugdymo  vaikų parodos- konkurso "Margučiai per Rokiškį ritas..." nugalėtoju tarp antrokų.

Kviečiame apsilankyti virtualioje mūsų mokyklos galerijoje "Aitvaras", pasigrožėti mažųjų dailininkų piešiniais. Nepamirškite, vaikučių nuotraukų su Lietuvos piliakalniais laukia konkursas rudenį. Linkiu šiltos vasaros ir įspūdingų pažintinių kelionių.

Dailės mokytoja Olga Meškuotienė