2019 birželio 11, Antradienis

Pirmosios pamokėlės būsimiems pirmokams

Šiandien, į ištuštėjusį „Žiburio“ skyrių rinkosi būsimieji pirmokai. Susipažinę su naujaisiais klasės draugais ir įsiminę pirmąsias elgesio taisykles mokykloje, pamokėlėse vaikai ne tik piešė save, savo šeimą, bet ir raideles, kurias pažįsta. Klijavo skiemenukus, žodžius, skaičiavo keletą matematikos užduočių, lankstė laivelius. Su muzikos mokytoja Lina dainavo, klausėsi muzikos bei grojo vienkartiniais puodeliais. Atlikdami dailės mokytojos Daivos ir tikybos mokytojos Jūratės užduotėles  piešė, kirpo, žaidė, stengėsi pažinti bendraklasių pomėgius.

Išlydėdamos būsimuosius mokinius mokytojos Gražina, Loreta ir Emilija linkėjo smagaus bei nerūpestingo poilsio statant smėlio pilis, daug žaidžiant bei maudantis ir sugrįžti jau į savo klases rugsėjo I-ąją.

Būsimos 1b klasės mokytoja Loreta