2019 rugsėjo 29, Sekmadienis

"Pegasiuko" pamokėlė 3a kl. mokiniams

Rugsėjo 27 d. Aukštakalnio progimnazijos 3a klasės mokiniai dalyvavo „Pegasiuko pamokėlėje“, kuri vyko Pegaso knygyne. Šios edukacinės pamokos tema- „Visata“. Knygyno darbuotoja nuotaikingai ir labai įdomiai papasakojo ir parodė filmuką apie Saulės sistemos planetas. Vaikai susidomėję klausėsi informacijos apie dangaus kūnus. Po to patys turėjo atlikti keletą užduočių: iššifruoti planetų pavadinimus, perskaityti užkoduotą sakinį ir net išrikiuoti Saulės sistemos planetas pagal tai kiek jos nutolusios nuo Saulės.  Vaikai lengvai susitvarkė su visomis užduotimis. O susitikimo pabaigoje laukė siurprizas –Pegaso knygyno dovana – 4D sąsiuvinis. Jis ypatingas tuo, kad atsisiuntus nurodytą programėlę ir nukreipus išmaniojo telefono ar planšetės kamerą į sąsiuvinio viršelį, VISATA ATGIS!

3a kl. mokytojos Editos Kazokienės informacija