• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/909
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/909
Sunday, 29 September 2019 21:05

"Pegasiuko" pamokėlė 3a kl. mokiniams

Rugsėjo 27 d. Aukštakalnio progimnazijos 3a klasės mokiniai dalyvavo „Pegasiuko pamokėlėje“, kuri vyko Pegaso knygyne. Šios edukacinės pamokos tema- „Visata“. Knygyno darbuotoja nuotaikingai ir labai įdomiai papasakojo ir parodė filmuką apie Saulės sistemos planetas. Vaikai susidomėję klausėsi informacijos apie dangaus kūnus. Po to patys turėjo atlikti keletą užduočių: iššifruoti planetų pavadinimus, perskaityti užkoduotą sakinį ir net išrikiuoti Saulės sistemos planetas pagal tai kiek jos nutolusios nuo Saulės.  Vaikai lengvai susitvarkė su visomis užduotimis. O susitikimo pabaigoje laukė siurprizas –Pegaso knygyno dovana – 4D sąsiuvinis. Jis ypatingas tuo, kad atsisiuntus nurodytą programėlę ir nukreipus išmaniojo telefono ar planšetės kamerą į sąsiuvinio viršelį, VISATA ATGIS!

3a kl. mokytojos Editos Kazokienės informacija