• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/910
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/910
Wednesday, 02 October 2019 16:13

Pirmokėlių krikštynos

Spalio 1 d. įvyko pirmokėlių krikštynos, visiems suteikti žiburiečių vardai. Šventėje dalyvavę mažieji mokinukai tėveliams, mokytojams ir direktoriui pademonstravo, kad yra ne iš kelmo spirti: susitelkę dalyvavo visuose krikštynų ritualuose, smagiai dainavo ir atsakė į visus klausimus. Žinoma,  maloniausias šventės akcentas - gražūs ir skanūs tortai, jais mokinukai pasivaišino savo klasėse.