• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/911
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/911
Saturday, 05 October 2019 23:06

Su švente, Mieli Mokytojai!

Pirmasis spalio penktadienis-tarptautinė šypsenos diena. Geriausia diena pasveikinti visus mokytojus MOKYTOJO DIENOS proga. Šypsenos švytėjo mokytojų, mokinių ir tėvelių veiduose, nes klasėse vyko linksmosios mokinių pamokos, salėje - jautrus koncertas ir mero sveikinimas, mokytojus džiugino susitikimai su buvusiais mokiniais, jaukūs pokalbiai su kolegomis. SU ŠVENTE, MIELI MOKYTOJAI!

Daugiau šventės akimirkų čia.