Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga


 
 

2013/2014m.m.

Utenos "Žiburio" pradinės mokyklos mokinių pasiekimai 2013/2014m.m.

 

Renginys

Vadovas

Dalyviai

Pasiekimas

Tarptautinis piešinių konkursas Bulgarijoje

D. Miškinienė

K.Stankelytė

S.Garunkštytė

Laureatų diplomai

Tarptautinis v.p. konkursas „Nova Zagora 2014“

O.Meškuotienė

J.Petruševičiūtė

D.Kulionytė

A.Anavičius

Laureatų diplomai

Respublikinis saugaus eismo piešinių konkursas „Saugiai su dviračiu“

D.Miškinienė

7 mokiniai

E. Cibavičiūtė

 

Diplomas ir prizas

Respublikinis piešinių konkursas „Piešiam“

O.Meškuotienė

5 mokiniai iš jų

Dovilė Patalauskaitė

Padėkos

Laureato diplomas

D.Miškinienė

5 mokiniai

Padėkos

Rajoninis v.p. konkursas „Ugniagesys šiandien ir rytoj“

D.Miškinienė

R. Kulys

I vieta

Rajoninis v. p. konkursas „Mano svajonių Europa“

D.Miškinienė

19 mokinių

Kvietimai į spektaklį

Rajoninis v. p. konkursas „Pasaulis prasideda čia“

D.Miškinienė

O. Meškuotienė

10 mokinių

E.Pitrėnaitė

Padėkos

Laureatė

Tarptautinis v. p. konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

D.Miškinienė

11mokinių

K. Matuliauskaitė

 

Diplomas

Respublikinis piešinių konkursas „Gyvūnas-žmogaus draugas“

D.Miškinienė

6 mokiniai

A.Lekavičiūtė

 

Laureatė

Respublikinis vaikų finansinio švietimo simbolio konkursas

D.Miškinienė

5 mokiniai

Nėra duomenų

Rajoninis v.p. konkursas „Pasakų šaly“

O. Meškuotioenė

34 mokiniai

Bilietai į spektaklį

Respublikinis v.p.konkurasas „Kovo 11-oji“

O.Meškuotienė

V. Dudko

 

Laureato diplomas

Vertimų  konkursas „Tavo žvilgsnis“

R.Zarankienė

R.Balaišienė

13

5 laureatai

Respublikinis v.p. konkursas „Gandrus pasitinkant“

D. Miškinienė

9 mokiniai

Padėkos

Piešinio konkursas „Pasaulis prasideda čia“

O.Meškuotienė

10 mokinių

Padėkos

Rajoninės prad. kl. mokinių krepšinio varžybos

L.Šapokienė

mokyklos komanda

I vieta

Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos  varžybos

L.Šapokienė

10 mok. komanda.

Prizines v. užėmė K.Kamarauskaitė, L.Kanapeckaitė, K.Šapranauskas

III vieta (komandinė)

4 medaliai

Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos  kroso estafečių  varžybos

D.Dindienė

11 mok. komanda

III vieta

Rajoninės varžybos „DSV“

L.Šapokienė

24 mok. komanda

III vieta

Rajoninės mini  futbolo 5x5  varžybos

L.Šapokienė

9 mok. komanda

II vieta

Rajono pradinukų plaukimo varžybos „Moku plaukti“ plaukimo varžybos

D.Dindienė

mokyklos komanda

I vieta

Rajono pradinukų plaukimo estafečių 3x3 varžybos

D.Dindienė

mokyklos komanda

I vieta

Rajoninės pradinukų kvadrato varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

mokyklos komanda

II vieta

Rajoninės pradinių klasių šaškių varžybos

D.Dindienė

4 mokiniai

IV vieta

Rajoninis vaikų kūrybos konkursas „Kuriu pasaką be galo tarmiškai“ ( A.M. Miškinių biblioteka)

L.Šapokienė

12 mokinių

Padėkos

A.M. Miškinių bibliotekos konkursas „Tarmiškai kuriu pasaką be galo...“

 

E.Steiblienė

 

A.Blažytė

S.Rudaitytė

B.Lapinskaitė

Padėkos

Žiburiečiai - projekto „Išsipildymo akcijos įkvėpti dalyviai. Koncertas Pasidalinkime dainele“  vaikų gl. namuose ir Leliūnų soc globos centre.

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėkos

Žiburiečiai - projekto „Išsipildymo akcijos įkvėpti dalyviai. Baigiamasis koncertas šv. Kotrynos bažnyčioje

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Respublikinis VO „Gelbėkim vaikus“ suvažiavimas. Koncertas.

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkursas „Dainų dainelė“

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

II rajoninis, III zoninis ir IV-TV studijos etapai

Tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybinis festivalis „Banga-2014“

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Tarptautinis Vaikų ir jaunimo festivalis Salaspilyje „Mažosios žvaigždutės“

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Rajoninis pilietinių dainų festivalis „Volunge šauk“

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Šventė „Giesmių giesmelė“

 

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Tarprajoninis konkursas „Atspėk žodį“

 

R.Kriaučelienė

mokyklos komanda

II vieta

„Švyturėlio“ šventė rajono pradinukams

I-okų okytojos

mokyklos komanda

Padėka

Tarptautinis matematikų konkursas „Kengūra“

A.Bazarovienė

 

 

E.Martinėnas

D.Pavilonis

 

III vieta rajone

IV vieta

Tarptautinis anglų k.  konkursas „Kengūra“

R. Zarankienė

R. Balaišienė

25 mokiniai

3 auksiniai diplomai

1 oranžinis diplomas

Vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“

13 mokinių

5 laureatų diplomai

Anglų k. konkursas  rajono ketvirtokams „I know English“

2 mokiniai

1 vietos diplomas

Rajoninis pradinių kl. mokinių saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“

A.Bazarovienė

mokyklos komanda

IV vieta