Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga


 
 

2014/2015m.m.

Utenos "Žiburio" pradinės mokyklos mokinių pasiekimai 2014/2015m.m.

 

Renginys

Vadovas

Dalyviai

Pasiekimas

 

 

 

 

Rajoninės pradinių klasių mok. „DSV“   varžybos

L.Šapokienė

18 mokinių kom.

II vieta

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės plaukimo varžybos

D.Dindienė

berniukų komanda

I vieta

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės lengvosios atletikos trikovės varžybos

D.Dindienė

berniukų komanda

21 vieta

Rajoninės pradinių klasių mok. lengvosios atletikos kroso estafečių  varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

komanda

III vieta

Rajoninės pradinių klasių mok. kvadrato  varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

komanda

I vieta

Rajoninės pradinių klasių mok. smiginio  varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

mergaičių komanda

berniukų komanda

III vieta

II vieta

Rajoninės pradinių klasių mok. šaškių varžybos, DSC taurei laimėti

D.Dindienė

komanda

III vieta

Rajoninės pradinių klasių mok. plaukimo  varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

komanda

I vieta

Rajoninės pradinių klasių mok. krepšinio „5*5“ varžybos

L.Šapokienė

10 mokinių komanda

II vieta

Rajoninės pradinių klasių mok. šachmatų varžybos

L.Šapokienė

4 mokinių komanda

II vieta

Seniūnijų mokyklų futbolo žaidynės „Golas“

L.Šapokienė

10 mok. komanda

II vieta

 

Rajoninės pradinių klasių mok. krepšinio „3*3“ varžybos

L.Šapokienė

5 mokinių kom.

I vieta

Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos trikovės varžybos

L.Šapokienė

10 mokinių kom.

Berniukai I vieta

Mergaitės II vieta

Žiburiečiai - projekto „Išsipildymo akcijos įkvėpti dalyviai. Baigiamasis Valdovų rūmuose.

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Tarptautinis dainos konkursas „Aprila Pilieni“ (Latvija)

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Tarptautinis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta-2015 (Kaunas)

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

III vieta

Tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybinis festivalis „Banga-2015“

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Tarptautinis Vaikų ir jaunimo festivalis Salaspilyje „Mažosios žvaigždutės“

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

Žiburiečiai - projekto „Išsipildymo akcijos įkvėpti“ dalyviai. „Eglutės įžiebimo šventės koncertas“ vaikų gl. namuose

L.Gaižauskienė

ansamblis

Padėka

Koncertas „Dovanoju dainelę“ Leliūnų soc. gl. centre.

L.Gaižauskienė

ansamblis

Padėka

Koncertas „Tau mamyte“. Utenos senelių globos pensionate Caritas

L.Gaižauskienė

ansamblis

Padėka

Festivalis „Giesmių giesmelė“.

L.Gaižauskienė

ansamblis

Padėka

Viktorina raj. pradinukams „Metų ketvirtokas“

E.Steiblienė

V.Kazokas

III vieta

Rajoninė  II-kų viktorina „Protų mūšis“

D.Seibutienė

A.Pelenis,A.Kirdei-kis, P.Vaitiekėnas , M.Stumburytė

I vieta

Respublikinis I-IV kl. mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Kaklaraištis tėčiui“

R.Juodvalkienė

N.Zulgytė

M.Valskytė

S.Damidavičiūtė

Padėkos

Konkursas rajono pradinukams „Kuriu istoriją lėlei“ (A. ir M. Miškinių biblioteka)

R.Juodvalkienė

V.Maniušytė

L.Bogdanova

S.Damidavičiūtė

Diplomai

Tarptautinis matematikų konkursas „Kengūra“

D.Seibutienė

E.Kazokienė

D.Dindienė

G.Petronienė

 

E.Aželytė

D.Paškonytė

G.Bagdonavičiūtė

T.Zarankaitė

G.Gudavičiūtė

D.Šileikis

J.Černiauskaitė

7 mokiniai

rajono I-IV klasių dešimtukuose

A.M. Miškinių bibliotekos konkursas „Mano vaikystės lėlės“

 

L.Šapokienė

 

6 mergaitės

D.Kadytė

Padėkos

Diplomas

Rajoninė olimpinė diena

L.Šapokienė

 

20 mokinių

Diplomai prizai

Respublikinis „Gudragalvio“ konkursas „Gaminu žaislą“

D.Miškinienė

J.Černiauskaitė

Diplomas ir prizas

Europos judriosios savaitės bėgimas

L.Šapokienė

4b klasės mokiniai

Diplomai

Olimpinio judėjimo programa  „Augti ir stiprėti“

L.Šapokienė

10 mokinių

Diplomai ir ženkleliai

Gamtosauginė raj. konferencija „Globok mane“

L.Šapokienė

D.Kadytė

Diplomas

Rajoninis saugaus eismo konkursas pradinukams „Šviesoforas“

R.Kilienė

komanda

I vieta

Regioninis saugaus eismo konkursas pradinukams „Šviesoforas“

R.Kilienė

komanda

 V vieta

Respublikinis „Naisių vasara“  konkursas-šventė „Vaikų velykėlės“

 

                                                                               „Gandrus pasitinkant“

                                                                               „Naisių margutis“

R.Juodvalkienė

R.Kriaučelienė

O.Meškuotienė

 

60 mokinių

 

 

Padėkos ir prizai

 

UPSPC organizuotas vaikų piešinių konkursas kalendoriui iliustruoti „Šeima“

O.Meškuotienė

E.Pitrėnaitė

2015m. Kalendor.

Respublikinis „Gudragalvio“ konkursas „Gaminu žaislą“

D.Miškinienė

J.Černiauskaitė

Diplomas ir skatinamasis prizas

Respublikinis piešinių konkursas „Lietuvos paukščiai

O.Meškuotienė

Dalyvavo 44 mok.

E.Kačinskaitė

M.Jovaiša

E.Juška

 

I vieta

I vieta

II vieta

Rajoninis pradinių klasių mokinių karpinių konkursas „Baltos pasakos karpiniuose“.

O.MeškuotienėD.Miškinienė

14 mokinių

Padėkos

Rajoninis piešinių konkursas „Piešiu reklamą bibliotekai“

D.Miškinienė

Būrelio nariai

Bendra padėka

Tarptautinis v. piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“.

O.Meškuotienė

P.Kirvelis

Laureato diplomas

Rajoninis vaikų piešinių konkursas „Nusišypsok!“

D.Miškinienė

Būrelio nariai

Padėkos

Tarptautinis anglų k.  konkursas „Kengūra“

R. Zarankienė

 

4 mokiniai

D.Kadytė

J.Černiauskaitė

 

2  auksiniai diplomai

 

Respublikinis vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“

R. Zarankienė

 

L.Mameniškytė

V.Kazokas

D.Kadytė

Diplomas(už vertimą)

Diplomas(už vertimą)

 

Anglų k. konkursas  rajono ketvirtokams „I know English“

R. Zarankienė

 

D.Kadytė

II vieta