Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Nuo 2016-09-01 Utenos Aukštakalnio progimnazijos
 "Žiburio" skyrius
 
 

2015/2016m.m.

Utenos "Žiburio" pradinės mokyklos mokinių pasiekimai 2015/2016m.m.

 

Renginys

Vadovas

Dalyviai

Pasiekimai

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės

L.Šapokienė

-

II vieta

Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro piešimo konkursas ,,AŠ GALIU PRADŽIUGINTI TAVE!’’

L.Šapokienė

Goda Marcinkevičiūtė

Sintija Zabulytė

Padėkos ir prizai

Rajoninė gamtosauginė konferencija ,,Globok mane“

L.Šapokienė

Karolis Vaickus

Padėka, asmeninės dovanos

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kūrybinis konkursas ,,Lietuvos vaikai kuria pasakas“

L.Šapokienė

Karolis Vaickus

Pažymėjimas, asmeninė dovana

Rajoninės krepšinio varžybos 3*3

L.Šapokienė

5 mokinių komanda

IV vieta

Rajoninės futbolo varžybos 5*5

L.Šapokienė

10 mokinių komanda

II vieta

Rajoninės varžybos ,,DSV“

L.Šapokienė

18 mokinių komanda

II vieta

Rajoninės šachmatų varžybos

L.Šapokienė

4 mokinių komanda

I vieta

Rajoninės lengvosios atletikos varžybos

L.Šapokienė

5 berniukų komanda

III vieta

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės ,,Golas“

L.Šapokienė

10 vaikų komanda

II vieta

Europos Judriosios savaitės bėgimas

L.Šapokienė

Klasės mokiniai

Diplomai

Akcija ,,Kamštelių vajus“

L.Šapokienė

6 mokinai

Padėka

Dalyvavimas Lietuvos automobilių kelių direkcijos iniciatyva skelbiamoje akcijoje ,,Atšvaitų diena“.

L.Šapokienė

21 mokinys

Dovanos: atšvaitai užduočių knygelės

Tarptautinis kalbų Kengūros konkursas, organizatorius - VKIF

R.Zarankienė

Titas Palubinskas

Karolis Breiva

Auksinės kengūros diplomas

Tarptautinis kalbų Kengūros konkursas, organizatorius - VKIF

R.Zarankienė

Kamilė Sadauskaitė

Sidabrinės kengūros diplomas

Tarptautinis kalbų Kengūros konkursas, organizatorius - VKIF

R.Zarankienė

Kasparas Gimbutis

Oranžinės kengūros diplomas

 

Vertimo konkursas,,Tavo Žvilgsnis -2016“

R.Zarankienė

Beatričė Bartuševičiūtė

Laureatės diplomas

Rajoninis 4-okų anglų kalbos konkursas ,,I know English“

R.Zarankienė

Beatričė Bartaševičiūtė

Saulė Damidavičiūtė

 

VI vieta

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“

D.Seibutienė

Evelina Aželytė

VI vieta

Edukacinis konkursas ,,Olympis“

E.Kazokienė

Rudens sesija – 11 mok.

Pavasario sesija – 5 mok.

37 diplomai, 11 padėkų

Matematikos olimpiada ,,Kengūra“

A.Bazarovienė

10 mokinių

II vieta

 

 

Šviesaforo konkuras

A.Bazarovienė

Komanda

II vieta (mieste), zonoje V vieta (Šalyje)

Tarptautinis matematikos konkursas  ,,Kengūra – 2016“

R.Juodvalkienė

Saulė Damidavičiūtė

Titas Palubinskas

Rusnė Žukauskaitė

Livija Bogdanova

II vieta

III vieta

V vieta

X vieta

Utenos rajono ketvirtokų matematikos olimpiada

R.Juodvalkienė

Titas Palubinskas

 IV vieta

Utenos rajono ketvirtokų lietuvių kalbos olimpiada

R. Juodvalkienė

Saulė Damidavičiūtė

II vieta

Utenos rajono 4 klasių mokinių žinių viktorina ,,Metų ketvirtokas“

R. Juodvalkienė

Rusnė Žukauskaitė

Padėka

Žinių viktorina ,,Metų ketvirtokas“

D.Dindienė

Edvinas Ryliškis

Padėka

Utenos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

D.Dindienė

Edvinas Ryliškis

Padėka

Utenos rajono 4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

D.Dindienė

Tilė Zarankaitė

Padėka

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

,,Žiburio“ komanda

I vieta

Rajoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos

D.Dindienė

,,Žiburio“ komanda

II vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių smiginio varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

,,Žiburio“ komanda

IV vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

,,Žiburio“ komanda

III vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

,,Žiburio“ komanda

II vieta

Rajoninis piešinių konkursas ,,Saku saku pasaką...“

D.Miškinienė

Dalyvavo 32 mokiniai

Padėkos raštai

Respublikinis vaikų piešinių konkursas ,,Apšerkšniję mūsų žiemos“

D.Miškinienė

Ieva Bendikaitė

Brigita Galvydytė

II vieta

Diplomas už kūrybiškumą

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

D.Miškinienė

Dalyvavo 17 mokinių

Bendra padėka mokytojai ir mokiniams

Respublikinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursas,, Knygų namų šviesa“

D.Miškinienė

Dalyvavo 9 mokiniai

Bendra padėka mokytojai ir mokiniams

Respublikinis vaikų piešinių konkursas ,,Mano šeimos gydytojas“

D.Miškinienė

Dalyvavo 10 mokinių.

Tilė Zarankaitė

 

Diplomas

Tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybinis festivalis ,,Banga-2015“ Sudeikiai

L.Gaižauskienė

Ansamblis

Diplomas

Tarptautinis keliaujantis festivalis, Talinas

L.Gaižauskienė

Ansamblis

Diplomas ir prizai

 

Panevežio Aukštaitijos regiono jaunųjų dainininkų konkursas

L.Gaižauskienė

Ansamblis

I vieta

Diplomas

Tarptautinis konkursas ,,Baltumo šventė“

L.Gaižauskienė

Ansamblis

Diplomas ir taurė

Tarptautinis konkursas ,,Septynios natos“

L.Gaižauskienė

Ansamblis

Diplomas ,,Stilingiausio kolektyvo nominacija“ ir prizai

Tarptautinis populiarios dainos konkursas ,,Pavasario fiesta 2016“, Kaunas

L.Gaižauskienė

Ansamblis

II vieta diplomas ir taurė

TV projektas konkursas ,,Dainų dainelė“ LRT televizijoje

L.Gaižauskienė

Ansamblis

Diplomas