Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga


 
 

2016/2017 m.m.

Utenos "Žiburio" pradinės mokyklos mokinių pasiekimai 2016/2017m.m.

 

Renginys

Vadovas

Dalyviai

Pasiekimai

Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų plaukimo varžybos

D. Dindienė

„Žiburio“ komanda

I vieta

Lietuvos čempionai

Utenos miesto mokyklų plaukimo varžybos

D. Dindienė

Elžbieta Guobužaitė

 Titas Zabulionis

I vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D. Dindienė

,,Žiburio“ komanda

I vieta

Zoninės pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, Molėtai

D. Dindienė

,,Žiburio“ komanda

III vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių smiginio varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D. Dindienė

,,Žiburio“ komanda

Gabija Tūzaitė

IV vieta

II vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D. Dindienė

,,Žiburio“ komanda

I vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos, skirtos DSC taurei laimėti

D.Dindienė

,,Žiburio“ komanda

II vieta

Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis“

L. Šapokienė

7 mokiniai (rudens sesija)

9 mokiniai (pavasario sesija)

Diplomai

2 medaliai

Diplomai

2 medaliai

Dovanos

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus konkursas „Kurkime iliustruotą knygelę „Sveikatos ABC“

L. Šapokienė

7 mokiniai

Padėkos

Respublikinė pradinių klasių mokinių gamtosauginė konferencija „Globok mane“

L. Šapokienė

J. Mardosas

Padėka

Asmeninės dovanos

Lietuvos mokyklų futbolo varžybos „Golas“

L. Šapokienė

11 vaikų komanda

Rajone

III vieta

 

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ konkursas „Kalėdinis eilėraštis“

L. Šapokienė

Ieva Sinkevičitė

Sintija Zabulytė

 

Asm.dovana

Rajoninės krepšinio varžybos 3*3

L. Šapokienė

5 mokinių komanda

III vieta

Rajoninės futbolo varžybos 5*5

L. Šapokienė

8 mokinių komanda

II vieta

Rajoninės varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

L. Šapokienė

18 mokinių komanda

I vieta

2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninės varžybos

L. Šapokienė

20 mokinių komanda

III vieta

Diplomas

Rajoninės lengvosios atletikos trikovės varžybos

L. Šapokienė

5 berniukų ir 5 mergaičių komanda

I vieta

Asmeninės dovanos

Tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės LADYGOLAS

L. Šapokienė

8 vaikų komanda

Rajone

III vieta

Rajoninis „Šviesoforo“ konkursas  2017

A. Bazarovienė

„Žiburio“ komanda

I vieta

Regioninis „Šviesoforo“ konkursas

A. Bazarovienė

„Žiburio“ komanda

II vieta

Nacionalinis „ Šviesoforo“ konkursas

A. Bazarovienė

Danielius Arulis

Maja Žukauskaitė

Brigita Galvydytė

Patricija Mackonytė

Padėka

Tarptautinis matematikos konkursas  ,,Kengūra – 2017“

A. Bazarovienė

Luka Grašytė

Rajono dešimtuke

Edukacinis konkursas ,,Olympis“

A. Bazarovienė

Pavasario sesija – 15 mokinių

Diplomai  Padėkos

3 medaliai

Edukacinis konkursas ,,Olympis“

E. Kazokienė

Rudens sesija

I laipsnio -6 diplomai

II laipsnio- 11 diplomų

III laipsnio- 7 diplomai

Padėkos

Tarptautinis matematikos konkursas  ,,Kengūra – 2017“

E. Kazokienė

Kernius Puodžiūnas

Mintarė Stumburytė

Marijus Eigėlis

Rajone III v.

Rajone VII v

Rajone IX v.

Rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

E. Kazokienė

Mintarė Stumburytė

III vieta

Rajono 4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

E. Kazokienė

Viltė Žiliukaitė

Padėka

Utenos rajono 4 klasių mokinių žinių viktorina ,,Metų ketvirtokas“

E. Kazokienė

Paulius Vaitiekėnas

Padėka

Utenos rajono 4 klasių mokinių žinių viktorina ,,Metų ketvirtokas“

J. Vaikutienė

Goda Maksimavičiūtė

Viktorinos nugalėtoja

I vieta

Rajono 4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

J. Vaikutienė

Patricija Mackonytė

Padėka

Respublikinis matematikos konkursas „Pangea 2017“

J. Vaikutienė

Patricija Mackonytė

Padėka II ture

Rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

D. Seibutienė

Evelina Aželytė

Padėka

Rajono 4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

D. Seibutienė

 

Evelina Aželytė

Padėka

Tarptautinis matematikos konkursas  ,,Kengūra – 2017“

D. Seibutienė

Evelina Aželytė

Rajono penketuke

Respublikinis „Naisių vasaros“ konkursas „Vaikų velykėlės-2017“

R. Juodvalkienė

1 a klasės mokiniai

Asmeninės dovanėlės

Koncertas Mokytojo dienai Kultūros centro kino teatre „Taurapilis“

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Žiburiukai“

Padėka

Tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybinis festivalis ,,Banga- 2016“ Sudeikiai

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Žiburiukai“

Diplomas

Taurė

Respublikinis estradinės dainos festivalis "Žiemos pokštai"

L. Gaižauskienė

Ansambliai „Žiburiukai“, „Šaltinėlis“

Padėka

Eglutės įžiebimo šventė Utenos šeimos gerovės centre

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Žiburiukai“

Padėka

Tarptautinis festivalis Rygoje  „Keliaujantis festivalis-2017“

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Žiburiukai“

Padėka

XIII tarptautinis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta-2017“

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Žiburiukai“

I vieta

Padėka

Medaliai

Rajoninis VI jaunųjų atlikėjų festivalis „Dainų skrynelė- 2017“

L. Gaižauskienė

Choristai, ansambliečiai

Padėka

Respublikinis atrankų turas į tarptautinį meninės raiškos vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų konkursą "Muzikos talentų lyga 2017"

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Šaltinėlis“

GRAND PRIX JUNIOR

Tarptautinis meninės raiškos vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų konkursas "Muzikos talentų lyga 2017"

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Šaltinėlis“

I vieta

Padėka

Asmeninės padėkos

Medaliai

Taurė

Tarptautinis festivalis-konkursas ,,Baltumo šventė- 2017“

L. Gaižauskienė

Ansambliai „Šaltinėlis“, „Žiburiukai“

Diplomai Padėkos

Medaliai

Taurė

Koncertas, skirtas Motinos dienai Leliūnų senelių Globos centre

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Žiburiukai“

Padėka

Tarptautinis populiariosios muzikos konkursas „Aprila pilieni“ Latvija

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Šaltinėlis“

Diplomas

 

II tarptautinis muzikos konkursas „Rising Stars“

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Šaltinėlis“

I vieta

Diplomas

Taurė

Medaliai

Koncertas Leliūnuose, vasarą pasitinkant

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Šaltinėlis“

Padėka

Tarptautinis estradinės ir bažnytinės giesmės konkursas „Prie Ladogos krantų“, Karelija

L. Gaižauskienė

Ansamblis „Šaltinėlis“

 

Utenos rajono savivaldybės mokinių piešinių konkursas „ Piešiame Jeruzalę“

O. Meškuotienė

Viltė Žiliukaitė

Rokas Liškauskas

I vieta

II vieta

Utenos rajono 2017m. jaunesniųjų klasių mokinių  etikos olimpiada

O. Meškuotienė

Maja Žukauskaitė

Adelė Rudaitytė

I vieta

III vieta

Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Mes piešiame savo kraštą“(Lietuvos Respublikos Seimas)

O. Meškuotienė

Mėta Mameniškytė

Goda Eisinaitė

Faustina Misiukevičiūtė

Padėkos konkurso nominantėms

Respublikinis vaikų darbelių konkursas „Margučiai per Rokiškį ritas...“

O. Meškuotienė

Mantas Žalatkovas

4 mokiniai

I vieta

Padėkos

Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Diemedžiu žydėsiu“

O. Meškuotienė

Milita Bartkevičiūtė

Ugnius Steponavičius

Brigita Barčiauskaitė

Mintarė Stumburytė

I vieta

II vieta

Padėka

Padėka

Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Žydėjimas“

O. Meškuotienė

Mantas Žalatkovas

Domantas Masiulis

Gabrielė Treimakaitė

Vingailė Rinkevičiūtė

Elinga Šuminaitė

Nominantas

Nominantas

Padėka

Padėka

Padėka

Respublikinis vaikų piešinių konkursas „Laimės paukštė“

O. Meškuotienė

Goda Maksimavičiūtė

Prizininkė

15 padėkų

Respublikinis konkursas „Nupiešk savo svajonių kojinytes“

D. Miškinienė

20 mokinių

Padėkos

Respublikinė velykinių darbelių paroda- konkursas „Margučiai per Rokiškį ritas“

D. Miškinienė

Airidas Indrašius

Brigita Galvydytė

3 mokiniai

II vieta

III vieta

Padėkos

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą- 2017“

D. Miškinienė

Kamilė Baltaduonytė

Titas Pakenis

Karolis Vaickus

Laureatų diplomai

Rajoninės trečių- ketvirtų klasių mokinių “Dailės varžytuvės“

D. Miškinienė

„Žiburio komanda“

Padėka, diplomai

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Diemedžiu žydėsiu“

D. Miškinienė

8 mokiniai

Beata Šileikytė

Padėkos

III vieta

Utenos rajono savivaldybės mokinių piešinių konkursas „ Piešiame Jeruzalę“

D. Miškinienė

12 mokinių

Padėka

Tradicinis anglų kalbos konkursas “I know English”

R. Zarankienė

 

D.Malinauskaitė

Astija Balaišaitė

Titas Zabulionis

Arnas Šyvis

I vieta

Padėka

Padėka

Tarptautinis kalbų Kengūros konkursas, organizatorius - VKIF

R.Zarankienė

Astija Balaišaitė

Auksinės

kengūros diplomas

Tarptautinis kalbų Kengūros konkursas, organizatorius - VKIF

R.Zarankienė

Titas Zabulionis

Oranžinės kengūros diplomas

Tarptautinis kalbų Kengūros konkursas, organizatorius - VKIF

R. Zarankienė

Dominykas Klimas

Sidabrinės kengūros diplomas

Tarptautinis kalbų Kengūros konkursas, organizatorius - VKIF

R. Zarankienė

7 mokiniai

Asmeninės padėkos

Akcija ,,Kamštelių vajus“

L.Šapokienė

E. Kazokienė

 

J. Vaikutienė

Paulius Kastanauskas

Paulius Vaitiekėnas

Eva Vitkauskaitė

Augustas Sugintas

Asmeninės padėkos