Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga


 
 

2017/2018 m.m.

Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokinių pasiekimai 2017/2018.m.

Renginys

Vadovas

Dalyviai

Pasiekimai

Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis

2017/2018 “, rudens ir pavasario sesijos

L. Šapokienė

13 mokinių

1-2 laipsnio diplomai,

2 medaliai

Tarptautinė "KINGS" olimpiada, rudens sesija

L. Šapokienė

4 mokiniai

padėkos

Rajoninės šachmatų varžybos

L. Šapokienė

4 mokinių komanda

2 vieta

Tarptautinis matematikos konkursas "Pangea"

L. Šapokienė

2 mokiniai

padėkos

Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1 – 4 klasių moksleivių turnyras „Pradinukų lyga“, I turas

L. Šapokienė

18 mokinių komanda

1 vieta grupėje

Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1 – 4 klasių moksleivių turnyras „Pradinukų lyga“, II turas

L. Šapokienė

18 mokinių komanda

1 vieta grupėje

Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1 – 4 klasių moksleivių turnyras „Pradinukų lyga“, III turas

L. Šapokienė

18 mokinių komanda

1 vieta grupėje

Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1 – 4 klasių moksleivių turnyras „Pradinukų lyga“, pusfinalis

L. Šapokienė

18 mokinių komanda

4 vieta grupėje

Rajoninės pradinių klasių krepšinio varžybos 3*3

L. Šapokienė

4 mokinių komanda

1 vieta

Rajoninės lengvosios atletikos pradinių klasių trikovė (berniukai)

L. Šapokienė

5 mokinių komanda

2 vieta

Rajoninės plaukimo varžybos

L. Šapokienė

10 mokinių komanda

2 vieta

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra – 2018“

L. Šapokienė

Karolis Vaickus

4 vieta rajone

Lietuvos kūno kultūros ženklo programa „Augti ir stiprėti“

L. Šapokienė

7 mokiniai

Diplomai, ženkliukai

Tarpklasinės varžybos „DSV“

L. Šapokienė

8 mokinių komanda

1 vieta

SEU olimpiada „Dramblys“

L. Šapokienė

22 mokiniai

Padėkos, ekskursija į Nacionalinį muziejų.

SEU olimpiada „Dramblys“

E. Steiblienė

18 mokinių

Padėkos, ekskursija į Nacionalinį muziejų.

Rajoninis pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda "Tėvynė mano - Lietuva"

E. Steiblienė

Gustė Slavinskaitė

Karina Sadauskaitė

Trečių klasių grupėje I vieta

Trečių klasių grupėje II vieta

Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Kengūra- 2018“

R. Zarankienė

Augustas Mameniškis 4b

Auksinės kengūros diplomas

Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Kengūra- 2018“

R. Zarankienė

Aistė Bertašiūtė 4a

Oranžinės kengūros diplomas

Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Kengūra- 2018“

D. Malinauskienė

Elinga Šuminaitė 4a

Auksinės kengūros diplomas

 

Etikos olimpiada 2018-03

O. Meškuotienė

Cinarė Gulijeva

II vieta

Vandens tiekimo asociacijos Utenos raj. Foto darbų konkursas „Vandens ženklai“ 2018-05

O. Meškuotienė

Brigita Galvydytė

II vieta

Rajoninis pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Tėvynė mano- Lietuva“

E. Kazokienė

Elinga Juodytė

Padėka

 

Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2018“, pavasario sesija

E. Kazokienė

Austėja Baliulytė, Vaiva Rožytė

7 mokiniai

Medaliai

 

Diplomai

Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“

E. Kazokienė

25 mokiniai

Padėkos, ekskursija į Nacionalinį muziejų.

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra – 2018“

A.Bazarovienė

Augustas

Mameniškis

Luka Grašytė

5 vieta rajone

 

6 vieta rajone

Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2017“, rudens sesija

A.Bazarovienė

15 mokinių

4 medaliai, 44 diplomai

Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2017“, rudens sesija

A. Bazarovienė

13 mokinių

3 medaliai, 41 diplomas

Rajoninis konkursas "Metų ketvirtokas“

 

A.Bazarovienė

Brigita Galvydytė,

Simonas Sriubas

 

Padėkos

 

Rajoninis matematikos konkursas

A.Bazarovienė

Luka Grašytė

Padėka

Rajoninis lietuvių kalbos konkursas

A.Bazarovienė

Kajus Spranginas

Padėka

Rajoninis konkursas "Bebras"

A.Bazarovienė

Augustas Mameniškis

I vieta

Rajoninis saugaus eismo "Šviesoforo" konkursas

A.Bazarovienė

mokyklos komanda

III vieta

Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2017“, rudens sesija

D. Dindienė

14 mokinių

3 medaliai, diplomai, padėkos

Respublikinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2018“, pavasario sesija

D. Dindienė

12 mokinių

9 medaliai, diplomai, padėkos

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra – 2018“

D. Dindienė

B.Kalinauskas, L.Dubravaitė

A. Mameniškytė iš viso 11 mok.

Trys mokiniai - rajono dešimtuke

Mokyklos žinių viktorina „Šauniausias II-okas“

D. Dindienė

Rūta Jackūnaitė

Akvilė Mameniškytė

I vieta

 

III vieta

Utenos rajono mokyklų pradinių kl. mokinių smiginio varžybos, skirtos DSC taurei laimėti (2017-10-18)

D. Dindienė

„Žiburio“ komanda

II vieta

Utenos miesto mokyklų pradinių kl. mokinių smiginio varžybos, skirtos DSC taurei laimėti (2017-10-18)

D. Dindienė

Julija Dudko

I vieta

Utenos miesto mokyklų pradinių kl. mokinių smiginio varžybos, skirtos DSC taurei laimėti (2017-11-15)

D. Dindienė

„Žiburio“ komanda

III vieta

Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos (2018-04-17)

D. Dindienė

„Žiburio“ komanda

Pažymėjimai

Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos (2018-04-18)

D. Dindienė

„Žiburio“ komanda

III vieta

Tarpregioninės loginio mąstymo varžytuvės „Bebrų mūšis- 2018“ anglų/ lietuvių kalbomis

R. Kriaučelienė

Aistė Bertašiūtė

I vieta

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ 2018-05-25

 

D. Miškinienė

Rūta Jackūnaitė (2b kl.)

Meda Kurlavičiūtė (1a kl.)

Laureatės

Utenos raj. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro konkursas 2018 m. kalendoriui sukurti. (2017-11-14)

D. Miškinienė

Adrianas Bukeris

Saulė Seikytė

(3b kl.)

Nugalėtojai

Utenos raj. savivaldybės visuomenės

sveikatos biuro piešinių konkursas ,,Kiekviena gyvybė verta pagarbos“

D. Miškinienė

Kamilė Baltaduonytė 9m. (3c kl.)

Nugalėtoja

Utenos VMVT organizuotas darbelių konkursas ,,Paukštis Lietuvai"

D. Miškinienė

8 mokiniai

Padėka mokiniams ir mokytojai

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra – 2018“

J. Vaikutienė

Lilija Zabulytė

Dovydas Masiulis

4 vieta rajone

7 vieta rajone

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra – 2018“

R. Kilienė

Urtė Ivanauskaitė

Rajono dešimtuke