Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga


 
 

2008/2009 m.m.

Utenos „Žiburio“ pradinės mokyklos mokinių pasiekimai per 2008/2009 m.m.


Eil Nr. Renginys Vadovas Dalyviai Pasiekimas
1. Vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Šimtakojis“ S. Šinkūnienė Mokyklos lėlių tetras I vieta (rajone)
2. Rajoninė etikos paroda E. Steiblienė A. Rutkauskaitė
A. Vilčinskas
I vieta
II vieta
3. Rajoninis pradinių kl. mokinių saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“ A.Bazarovienė "Saugaus eismo ABC" būrelio nariai IV vieta
4. Rajoninis rašinių konkursas „Saugus eismas“ A. Bazarovienė S. Malaiškaitė II vieta
5. Rajoninis rašinių konkursas „Saugus eismas“ E. Kazokienė D. Paškonis III vieta
6. Rajoninė IV kl. matematikų olimpiada E. Kazokienė I. Barsulis I vieta
7. Rajono pradinukų plaukimo varžybos „Moku plaukti“ L. Šapokienė 10 mokinių I vieta
8. Rajono pradinukų plaukimo estafečių 3x3 varžybos L. Šapokienė 6 mokiniai I vieta
9. Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos varžybos

L. Šapokienė

Mokyklos komanda

I vieta
II vieta
10. Rajoninės varžybos „DSV“ L. Šapokienė 24 mokiniai II vieta
11. Rajoninės mini futbolo 5x5 varžybos L. Šapokienė Mokyklos komanda I vieta
12. Varžybos „Futbolo festivalis“ Užpaliuose L. Šapokienė Mokyklos komanda Padėkos raštai
13. Tarptautinis matematikos konkursas "Kengūra" E. Kazokienė
E. Steiblienė
A. Bazarovienė
Paulius Vijeikis Padėkos raštas
14. Rajoninis rašinių piešinių konkursas „Šarlio Pero pasakų lobynus atvėrus“ L. Šapokienė
D. Miškinienė
O. Meškuotienė
12 mokinių
23 mokiniai
10 mokinių
3 padėkų raštai
8 padėkų raštai
2 padėkos
15. Rajoninis skaitovų konkursas „Pavasarėlis“ A. Bazarovienė G. Kazokas Padėkos raštas
16. Šventė "Giesmių giesmelė" V. Gruodienė Mokyklos ansamblis Padėkos raštas
17. Regioninė dainorėlių ir lėlių teatrų šventė „Lėlės dainų šalyje“ V. Gruodienė Mokyklos choras Padėkos raštas
18. Rajono pradinukų žaidimas-viktorina „Skaitantys vaikai kuria stebuklus“ J. Vaikutienė Mokyklos komanda I vieta
19. LSDP renginys "Svajonių atostogos" N. Tranauskienė Teatro studija Padėkos raštas
20. Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Atkurtos Lietuvos kariuomenei 90 metų“ D. Miškinienė 8 mokiniai 2 diplomai
21. Rajoninis mok. plakatų konkursas „Ir aš noriu turėti namus“ D. Miškinienė 6 mokiniai Diplomas
22. Rajoninis 1-4 kl. mokinių piešinių konkursas „Mano mokytojos stalas“ D. Miškinienė 9 mokiniai I vieta
23. Rajoninis LSDP piešinių konkursas „Svajonių atostogos“ D. Miškinienė
O. Meškuotienė
8 mokiniai
23 mokiniai
2 diplomai, padėkos
2 diplomai
24. Lenkijos–Lietuvos mokinių dailės darbų konkursas „Žemės gigantai“. O. Meškuotienė 5 mokiniai 5 padėkos
25. Rajoninis vaikų piešinių konkursas „1000-ąjį kartą parskrido vyturiai“. O. Meškuotienė 11 mokinių I vieta
4 diplomai, 6 padėkos
26. Tarptautinė vaikų ir jaunimo gamtosauginė akcija „Aš noriu gyventi“ O. Meškuotienė 14 mokinių 2 diplomai
27. Rajoninės pradinukų kvadrato varžybos D. Dindienė Mokyklos komanda I vieta
28. Rajoninės kvadrato varžybos "Super" taurei gauti D. Dindienė Mokyklos komanda I vieta
29. Rajonės pradinių klasių šaškių varžybos D. Dindienė 4 mokiniai II vieta
30. Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos kroso varžybos D. Dindienė 8 mokiniai II vieta
31. Zoninės kvadrato varžybos D. Dindienė Mokyklos komanda I vieta
32. Tarpzoninės kvadrato varžybos D. Dindienė Mokyklos komanda IV vieta
33. Rajoninės mažosios pradinių klasių mokinių olimpinės žaidynės (bendroji įskaita) D. Dindienė
L. Šapokienė
60 mokinių I vieta