Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Nuo 2016-09-01 Utenos Aukštakalnio progimnazijos
 "Žiburio" skyrius
 
 

2010/2011 m.m.

Utenos “Žiburio” prad. mokyklos mokinių pasiekimai 2010-2011 mokslo metais


Eil Nr.

Renginys

Vadovas

Dalyviai

Pasiekimas

1.

Rajoninės mažosios pradinių klasių mokinių olimpinės žaidynės (bendroji įskaita)

L.Šapokienė

D.Dindienė

70 mokinių

II vieta

2.

Rajoninės pradinių klasių šaškių varžybos

D.Dindienė

4 mokiniai

I vieta

3.

Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos  varžybos

L.Šapokienė

15 mok. komanda

I vieta

4.

Rajoninės varžybos „DSV“

L.Šapokienė

24 mok. komanda

II vieta

5.

Rajoninės mini  futbolo 5x5  varžybos

L.Šapokienė

11 mok. komanda

III vieta

6.

Rajono pradinukų plaukimo varžybos „Moku plaukti“ plaukimo varžybos

D.Dindienė

10 mok.komanda

I vieta

7.

Rajono pradinukų plaukimo estafečių 3x3 varžybos

D.Dindienė

6 mok.komanda

III vieta

8.

Rajoninės pradinukų kvadrato varžybos

D.Dindienė

12 mok. komanda

II vieta

9.

Rajoninės kvadrato varžybos „Super“ taurei gauti

D.Dindienė

12 mok. komanda

III vieta

10.

Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos    kroso varžybos

D.Dindienė

8  mokiniai

III vieta

11.

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas “Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

D.Miškinienė

20 mok., iš jų:                 S.Taraškevičiūtė

Karolina Kamarauskaitė

Simas Petrauskas

Ieva Ulevičiūtė

Ugnė Šulcaitė

5 diplomai

12.

Baltijos j.projekto piešinių konk. „Fenologiniai stebėjimai

O.Meškuotienė

15 mok.

2 diplomai

13.

Rajoninis piešinių konkursas „Policininkas –mano draugas“

D.Miškinienė

20 mok.

5 diplomai

14.

Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Senų daiktų istorijos“

D.Miškinienė

15 mok., iš jų:

Goda Karosaitė

Austėja Ruskonytė

LR seimo narės D.Mikutienės padėka

laureato diplomas

15.

Rajoninis piešinių konkursas „Aš moku draugauti“

D.Miškinienė

20 mok.

2 diplomai

18 padėkų

16.

Rajoninis piešinių konkursas „Aš moku draugauti“

O.Meškuotienė

15 mok.

Pažymėjimai  ir katalogai

17.

Projektas „Visas pasaulis-G.R.E.T.A.“Piešinių-plakatų konkursas

O.Meškuotienė

15 mok.

3 diplomai

13 padėkų

18.

Utenos apskrities VMVT vaikų darbelių konkursas „Laisvas paukštis“.

O.Meškuotienė

15 mok., iš jų:

Silvija Bakaitytė

II vietos diplomas

19.

Utenos kultūros centro renginys Neįgaliųjų dienai

O.Meškuotienė

9 mok.

padėkos

20.

Rajoninė IV kl.lietuvių k. olimpiada

E.Steiblienė

Kamilė Pašukytė

IV vieta


21.

Rajoninė IV kl. matematikų olimpiada

E.Steiblienė

Rokas Stumbrys

Kamilė Pašukytė

IV vieta

V vieta

22.

Rajoninis  eilėraščių  konkursas „Saugus eismas“

A.Bazarovienė

4 mokiniai

IV vieta

23.

Rajoninis pradinių kl. mokinių saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“

A.Bazarovienė

mokyklos komanda

II vieta

24.

Utenos raj.vaikų darbelių iš gamtinės medž. paroda „Skaitau eiliuotą pasakėlę (Pagal A.Matučio kūrybą)

E.Kazokienė

6 mokiniai

2 diplomai

25.

Šventė „Giesmių giesmelė“

V.Gruodienė

mokyklos ansamblis

padėka

26.

Regioninė dainorėlių ir lėlių teatrų šventė „Lėlės dainų šalyje“

V.Gruodienė

mokyklos choras

padėka

27.

Tarptautinis matematikų konkursas „Kengūra“

E.Steiblienė

Matas Damidavičius

Rokas Stumbrys

Kamilė Kazickaitė

20v. šalyje, I v. rajone

51v. šalyje, II v. rajone

                IV v.  rajone

28.

Rajoninė dainų ir šokių šventė „Pumpurėlis“

D.Dindienė

V.Gruodienė

7 mok.

mokyklos choras

padėka

29.

Adventinė poezijos ir muzikos popietė rajone

E.Steiblienė

Dovilė Šapokaitė

padėka