Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Savivaldybės biudžetinė įstaiga


 
 

2011/2012m.m.

Utenos "Žiburio" pradinės mokyklos mokinių pasiekimai 2011/2012 m.m.

Eil Nr.

Renginys

Vadovas

Dalyviai

Pasiekimas

1.

Kazachstano ambasados piešinių konkursas „Kazachstanas Lietuvos vaikų akimis“.

D.Miškinienė

O.Meškuotienė

(E.Gedzevičiūtė)

10 mokinių

15 mokinių

III vieta,

Padėkos

2.

Tarptautinė vaikų ir jaunimo gamtosaugos akcija „Aš noriu gyventi“

O.Meškuotienė

15 mokinių

P.Vizbaras, J.Čiupaila, A.Bivainytė

3  laureatai

3.

Respublikinis v.p.konkurasas „Piešk saugų ir draugišką eismą“

O.Meškuotienė

9 mokiniai

G. Nikitinaitė


Diplomas

4.

Rajoninė „Etikos olimpiada“

O.Meškuotienė

.Kasakovskij

II vieta

5.

Vertimų  konkursas „Tavo žvilgsnis“

J.Zakarkienė

J.Butkus

Nugalėtojas

6.

Respublikinis v.p. konkursas „Gandrus pasitinkant“

O.Meškuotienė

30 mokinių

Padėkos

7.

Piešinio konkursas „Sportuoju, valgau ir jaučiuosi gerai“

O.Meškuotienė

13 mokinių

E.Pitrėnaitė ,

S. Petrauskas

Nugalėtojai

8.

Rajoninė IV kl. žinių viktorina „Metų ketvirtokas“

D.Dindienė

A.Pakenis

I vieta

9.

Raj. mokyklų prad. kl. beisbolo varžybos KKSC taurei laimėti

E.Steiblienė

Mokyklos komanda

I vieta

10.

Rajoninės pradinukų kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos KKSC taurei laimėti

L.Šapokienė


4 mokiniai

I vieta

II vieta (komandinė)

11.

Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos  varžybos

L.Šapokienė

11 mok. komanda.

Prizines v. užėmė I.Jackevičius, G.Karpavičiūtė, E.Žvironas, A.Zabarskaitė

III vieta (komandinė)

5 medaliai

12.

Rajoninės pradinių kl. mok. lengvosios atletikos  kroso estafečių  varžybos

D.Dindienė

11 mok. komanda

II vieta

13.

Rajoninės varžybos „DSV“

L.Šapokienė

24 mok. komanda

II vieta

14.

Rajoninės mini  futbolo 5x5  varžybos

L.Šapokienė

12 mok. komanda

IV vieta

15.

Rajono pradinukų plaukimo varžybos „Moku plaukti“ plaukimo varžybos

D.Dindienė

10 mok.komanda

I vieta

16.

Rajono pradinukų plaukimo estafečių 3x3 varžybos

D.Dindienė

6 mok.komanda

I vieta

17.

Rajoninės pradinukų kvadrato varžybos

D.Dindienė

12 mok. komanda

II vieta

18.

Rajoninės kvadrato varžybos „Super“ taurei gauti

D.Dindienė

12 mok. komanda

II vieta

19.

Rajoninės pradinių klasių šaškių varžybos

D.Dindienė

4 mokiniai

II vieta

20.

Rajoninis vaikų kūrybos ir iliustracijų konkursas „Aš kuriu eiliuotą  pasakėlę“ ( A.M. Miškinių biblioteka)

E.Kazokienė

D.Miškinienė

6 mokiniai

7 mokiniai

3 apdovanojimai

3 apdovanojimai

21.

Utenos kolegijos paroda-konkursas „Žemės dienai“

E.Steiblienė

E.Kazokienė

1c, 3a klasės

II vieta

III, III vietos

22.

Nacionalinis s.e.konkursas „Šviesiausia Lietuvos klasė“

E.Steiblienė

E.Kazokienė

1c, 3a klasės

Pateko į finalą

23.

Adventinė poezijos ir muzikos šventė

E.Kazokienė

L.Gaižauskienė

V.Bartusevičiūtė

Padėka

24.

Konkursas „Mes iš H.K.Anderseno pasakų“ (A.M. Miškinių biblioteka“

L.Šapokienė

8 mokiniai

Padėka

25.

Piešinių konkursas sveikos gyvensenos tema (Utenos sveikatos biuras)

L.Šapokienė

20 mokinių

Padėka

26.

Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų  šventė „Čir vir vyru“

L.Gaižauskienė

4 mokiniai

Padėka

27.

Šventė „Giesmių giesmelė“

L.Gaižauskienė

mokyklos ansamblis

Padėka

28.

Tarptautinis matematikų konkursas „Kengūra“

E.Steiblienė

D.Šileikis

II vieta rajone

29.

Rajoninis pradinių kl. mokinių saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“

A.Bazarovienė

mokyklos komanda

IV vieta